Zawody wędkarskie dla dzieci Mionów - Wyniki

W dniu 28.05.2023 na stawie PZW Mionów odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka oraz o tytuł  Mistrz Koła na 2023  w wędkarstwie spławikowym , organizatorem zawodów było Koło PZW Racławice Śl. natomiast patronat nad zawodami sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Głogówek Pan Piotr BUJAK , który był fundatorem nagród dla najmłodszych wędkarzy. W zawodach udział wzięło 16 zawodników , którzy wędkowali pod opieką swoich opiekunów  oraz Zarząd Koła PZW Racławice Śl. Zawody rozpoczęły się o godz.7.00 spotkaniem pod wiatą przy stawie w m. Mionów , gdzie rozlosowano stanowiska i omówiono regulamin rozgrywania zawodów. Wszyscy uczestnicy z zapałem przystąpili do rywalizacji , zawody trwały 4 godziny od godz.8.00 do 12.00 ryby niezbyt chętnie współpracowały i brania były słabe , pocieszeniem była piękna pogoda i wesoła atmosfera wśród startujących i ich opiekunów , zdarzały się przypadki splatania zestawów przez uczestników i tu przydali się doświadczeni wędkarze , którzy spieszyli z pomocą ratując sytuację.
Zwycięzcą zawodów i Mistrzem Koła na 2023 został  BRACKI Leon  z wynikiem 1430 pkt.  II miejsce zajął  HANDZLIK Miłosz z wynikiem 1340 pkt.   III miejsce zajął SZULCZEWSKI Jan z wynikiem 1180 pkt , po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród  wszyscy wzięli udział we wspólnym grillu .